MAGUS MP10 10x/0,25 ∞/0,17 Infinity Plan objektīvs
- Pieejamība: Uz pasūtījuma
- Zīmols: MAGUS
- Preces kods: L_85238
- EAN: 5905555024912
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 36.21€
Periods: 3 mēneši
Mērķis gaiša lauka novērošanai. 10x/0.25 objektīva rezolūcijas ierobežojums ir 1,1 μm. Hromatiskās aberācijas ir koriģētas zilai un sarkanai, sfēriskā aberācija - zaļai, un laukuma izliekuma kļūda ir koriģēta 90% no skatījuma diametra.
Objektīvs ir paredzēts izmantošanai ar bezgalīguma korekcijas cauruli. Parfokālā distance ir 45 mm. Izmantojot 10/22 mm okulāru, skatījuma diametrs ir 2,2 mm. Objektīvs ir paredzēts izmantošanai ar paraugiem, kam ir 0,17 mm vāciņi.
Mikroskopa noderīgās palielināšanas apakšējā robeža, izmantojot 10x objektīvu, ir 125x. Mazāks palielinājums neļauj saskatīt detaļas paraugā, kura attēlu veido objektīvs. Mikroskopa noderīgās palielināšanas augšējā robeža, izmantojot 10x objektīvu, ir 250x. Lielāks palielinājums tiek uzskatīts par "nepraktisku", jo tas nenodrošina neko jaunu attēla detalizētībā. Izmantojot 10x/0.25 objektīvu, izmantojiet 12.5x–25x okulārus, lai izmantotu mikroskopa noderīgo palielinājumu, un 10x okulārus, lai pārskatītu paraugu un meklētu to parauga daļu, kuru vēlaties aplūkot.
Plānakromātiskie objektīvi veido attēlu, kuram ir vienāds fokuss gan centrā, gan malās, tādēļ kropļojums ir nenozīmīgs. Šī īpašība tiek izmantota digitālai attēlošanai un to kombinēšanai ar plašā lauka okulāriem, kuriem ir 22 mm skatījuma lauks.
Saderība:
- MAGUS Bio 230B bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230BL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230T bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230TL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250B bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250BL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250T bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250TL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Lum 400 fluorescences mikroskops
- MAGUS Lum 400L fluorescences mikroskops
| Zīmols | MAGUS |
| Garantija | 6 mēneši |
| EAN | 5905555024912 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxAv) | 7x7x4 cm |
| Sūtījuma svars | 0.105 kg |
| Lēcas materiāls | optiskais stikls |
| Korpuss | varš |
| Objektīva klase pēc kļūdu labojuma pakāpes | plano akromātisks |
| Palielinājums, x | 10 |
| Diafragma | 0.25 |
| Strādājošā distance, mm | 5.0 |
| Parfokālā distance, mm | 45 |
| Vāciņa biezums, mm | 0.17 |
| Saderīga caurules garums, mm | bezgalība |
| Vītnes tips | WJ 4/5"*1/36" |
| Atsperes rāmis | nē |
| Imersija | nē |