MAGUS MP40 40x/0,65 ∞/0,17 Bezgalības plāna mērķis
- Pieejamība: In another stock
- Zīmols: MAGUS
- Preces kods: L_85239
- EAN: 5905555024905
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 59.83€
Periods: 3 mēneši
Mērķis gaiša lauka novērojumiem. 40x/0.65 objektīva izšķirtspējas limits ir 0,43μm. Hromatiskās aberrācijas ir koriģētas zilajam un sarkanajam, sfēriskā aberrācija zaļajam un lauka izliekuma korekcija ir veikta 90% no skata lauka diametra.
Šis objektīvs ir izstrādāts bezgalību koriģējošas caurules garuma. Parfokālais attālums ir 45mm. Kad tiek izmantots 10/22mm acu gabaliņš, skata lauka diametrs ir 0,55mm. Objektīvs ir paredzēts lietošanai ar 0,17mm pārsega stikliņiem.
Mikroskopa noderīgās palielinājuma apakšējais robežris, kad tiek izmantots 40x objektīvs, ir 325x. Mazāks palielinājums neļauj atšķirt objekta, kura attēlu veido objektīvs, detaļas. Noderīgā palielinājuma augšējais robežris, kad tiek izmantots 40x objektīvs, ir 650x. Lielāku palielinājumu uzskata par "nederīgu", jo tas nesniedz nekādas jaunas detaļas parauga attēlā. Izmantojot 40x/0.65 objektīvu, izmantojiet 10x–15x acu gabaliņus, lai izmantotu mikroskopa noderīgo palielinājumu.
Plāni ahromātiskie objektīvi veido attēlu, kuram fokuss centrā un malās ir vienāds un, tādējādi, izkropļojums ir nenozīmīgs. Šo stiprumu izmanto digitālā attēlveidošanā un to kombinēšanai ar plaša lauka acu gabaliņiem ar 22mm skata lauka radījumu.
Saderība:
- MAGUS Bio 230B bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230BL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230T bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230TL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250B bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250BL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250T bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250TL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Lum 400 fluorescences mikroskops
- MAGUS Lum 400L fluorescences mikroskops
| Zīmols | MAGUS |
| Garantija | 6 mēneši |
| EAN | 5905555024905 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxI) | 7x7x4 cm |
| Nosūtīšanas svars | 0.125 kg |
| Lēcas materiāls | optiskais stikls |
| Korpusa materiāls | varš |
| Objektīva klase pēc aberrācijas korekcijas pakāpes | plāni ahromātiskais |
| Palielinājums, x | 40 |
| Apertūra | 0.65 |
| Strādājuma attālums, mm | 0.66 |
| Parfokālais attālums, mm | 45 |
| Pārseguma stikliņa biezums, mm | 0.17 |
| Saderīga caurules garums, mm | bezgalība |
| Vītņu tips | WJ 4/5"*1/36" |
| Atsperīgais rāmis | jā |
| Imersija | nē |