MAGUS MP100 OIL 100x/1,25 ∞/0,17 Bezgalības plāna mērķis
- Pieejamība: In another stock
- Zīmols: MAGUS
- Preces kods: L_85240
- EAN: 5905555024899
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 69.28€
Periods: 3 mēneši
Mērķis gaiša lauka novērojumiem. 100x/1.25 objektīva izšķirtspējas limits ir 0,22μm. Hromatiskās aberācijas ir koriģētas zilajam un sarkanajam spektram, sfēriska aberācija - zaļajam, un lauka izliekuma ir koriģēts 90% no skata lauka diametra.
Objektīvs ir paredzēts bezgalībā koriģētai caurules garumam. Parfokālais attālums ir 45 mm. Lietojot 10/22mm okulāru, skata lauka diametrs ir 0.22mm. Objektīvs ir paredzēts lietošanai ar paraugiem, kuru virspārklājums ir 0,17mm biezs.
Mikroskopa noderīgās palielinājuma apakšējā robeža, lietojot 100x objektīvu, ir 625x. Zemāks palielinājums neļauj saskatīt detaļas paraugam, kura attēlu veido objektīvs. Mikroskopa noderīgās palielinājuma augšējā robeža, lietojot 100x objektīvu, ir 1250x. Augstāks palielinājums tiek uzskatīts par "nepraktisku", jo tas nesniedz nekādas jaunas detaļas parauga attēlā. Lietojot 100x/1.25 objektīvu, lietojiet 10x okulārus, lai izmantotu mikroskopa noderīgo palielinājumu.
Plānachromātiski objektīvi veido attēlu, kuram ir vienāda fokusa attālums centrā un malās, tādēļ distorsija ir nenozīmīga. Šī stiprums tiek izmantots digitālajai attēlošanai un to apvienošanai ar plaša lauka okulāriem ar 22 mm skata lauku.
Saderība:
- MAGUS Bio 230B bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230BL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230T bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 230TL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250B bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250BL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250T bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Bio 250TL bioloģiskais mikroskops
- MAGUS Lum 400 fluorescences mikroskops
- MAGUS Lum 400L fluorescences mikroskops
| Zīmols | MAGUS |
| Garantija | 6 mēneši |
| EAN | 5905555024899 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxAv) | 7x7x4 cm |
| Sūtījuma svars | 0.125 kg |
| Lēcas materiāls | optiskais stikls |
| Korpuss materiāls | varš |
| Objektīva klase pēc aberācijas korekcijas pakāpes | plānachromātiska |
| Palielinājums, x | 100 |
| Diafragma | 1.25 |
| Darba attālums, mm | 0.36 |
| Parfokālais attālums, mm | 45 |
| Vāciņstikla biezums, mm | 0.17 |
| Saderīgs caurules garums, mm | bezgalība |
| Vītņu tips | WJ 4/5"*1/36" |
| Atsperes uzstādīšanas rāmis | jā |
| Imersija | jā |
| Imersijas līdzeklis | eļļa |