Levenhuk Wezzer PRO LP500 meteoroloģiskā stacija
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_83221
- Svars: 1.90kg
- Izmēri: 44.00cm x 17.00cm x 27.00cm
- EAN: 5905555019123
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 72.43€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk Wezzer PRO LP500 meteoroloģiskā stacija nodrošinās jums visaptverošu informāciju par laikapstākļiem, kā arī palīdzēs uzraudzīt iekštelpu temperatūru un mitrumu. Izmantojot 9-vienā tālvadības radio sensoru, meteoroloģiskā stacija arī reģistrē atmosfēras spiedienu, vēja ātrumu un virzienu, rasas punktu, siltuma indeksu, UV indeksu un gaismas līmeni. Interesanta šīs stacijas funkcija ir tā, ka tā ziņo ne tikai par izmērīto temperatūru, bet arī par cilvēka uztverto temperatūru ("Feels like" parametrs). Ir pieejama laikapstākļu prognozes opcija. Stacijā ir arī modinātājs un kalendārs ar Mēness fāzēm. Ierīcei ir profesionālas funkcionalitātes, vienlaicīgi tā ir piemērota mājas lietošanai, pateicoties tās vienkāršajai un ērtai vadībai, kā arī ergonomiskajam dizainam.
Stacija ne tikai ziņo par pašreizējiem datiem, bet arī saglabā novērojumu vēsturi, izstrādā izmaiņu grafikus, reģistrē minimālos un maksimālos rādījumus un brīdina par zemu un augstu rezultātu (attiecībā pret lietotāja iestatītajām atsauces vērtībām). Ierīce ļauj uzstādīt atmiņas karti līdz 32GB vai pieslēgties laikapstākļu lietotnēm caur Wi-Fi datu pārsūtīšanai: šim nolūkam nepieciešams maršrutētājs ne tālāk par 50 metriem (164 pēdām) no galvenā stacijas moduļa. Datus var aplūkot viedtālruņa ekrānā (nepieciešama mobilā lietotne).
Visi dati tiek attēloti uz krāsaina LCD ekrāna ar ērtu informācijas segmentāciju. Stacijas galvenais modulis tiek darbināts no tīkla strāvas avota. Tālvadības sensors tiek darbināts ar baterijām, un tas arī izmanto saules paneli. Saules panelis tiek izmantots tikai kā strāvas avots un neuzlādē baterijas. Baterijas jāiegādājas atsevišķi, un īpašs indikators brīdinās, kad tās ir zemas un nepieciešamas nomaiņas.
Galvenās iezīmes:
- Profesionāla meteoroloģiskā stacija ar tālvadības radio sensoru
- Augsta mērījumu precizitāte, pilns parametru klāsts āra un iekštelpu mikroklimata novērtēšanai
- Rādījumu vēstures saglabāšana, izmaiņu grafiki, rādījumu minimāli un maksimāli, laikapstākļu prognoze
- Brīdinājumu sistēma par salīdzinoši augstiem un zemiem rādījumiem
- Wi-Fi pieslēgums laikapstākļu lietotnēm un mobilajām lietotnēm, savietojamība ar līdz 32GB atmiņas kartēm
- Iebūvēts kalendārs ar Mēness fāzēm un modinātājs
- Krāsains ekrāns ar regulējamu fona apgaismojumu un ērtu informācijas izkārtojumu
- Kompakts dizains un ērta vadība
Komplektā iekļauts:
- Meteoroloģiskā stacija
- Daudzfunkcionāls 9-vienā tālvadības sensors
- Anemometrs vēja virzītājs
- Tīkla adapteris
- Blīvējuma gredzens
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija, gadi | mūža |
| EAN | 5905555019123 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA), cm | 41x17.5x37 |
| Piegādes svars, kg | 2.04 |
| Mērījumu diapazons | 300–1100hPa |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 |
| Mērījumu precizitāte | ±5hPa (pie spiedieniem zem 700–1100hPa) |
| Mērījumu diapazons | 10% līdz 99% |
| Mērījumu izšķirtspēja | 1% |
| Mērījumu precizitāte | ±5% |
| Iekštelpu mērījumu diapazons | −10...+60 °C (14...140 °F) |
| Āra mērījumu diapazons | -40...+60 °C |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.1 °C |
| Mērījumu precizitāte | ±0.3 °C |
| Pulkstenis | jā |
| Kalendārs | jā |
| Modinātājs | jā |
| Mērījumu diapazons | no 0 līdz 50m/s |
| Mērījumu precizitāte | ±1m/s (pie vēja ātruma <5m/s), ±10% (pie vēja ātruma ≥5m/s) |
| Mērījumu diapazons | 0–360° |
| Mērījumu precizitāte | ±15° |
| Mērījumu diapazons | no 0 līdz 9999mm |
| Mērījumu izšķirtspēja | 0.3mm (par nokrišņiem <1000mm), 1mm (par nokrišņiem >1000mm) |
| Mērījumu precizitāte | ±10% |
| Ekrānu skaits | 1 |
| Norāžu intervāls | 60s (iekštelpās), 16s (āra) |
| Radio signāla frekvence, MHz | 433 |
| Radio signāla rādiuss, m | 100 |
| Datu pārsūtīšanas cikls | 1–240min. (pielāgojama) |
| Darbības temperatūras diapazons (iekštelpās), °C | 0 — 50 |
| Darbības temperatūras diapazons (āras sensors) | 0 — 50 |
| Wi-Fi | jā |
| Ūdensizturīgs | IPX3, aizsardzība pret ūdens vertikāliem šļakatām |
| Pievienoto āra sensoru skaits | līdz 8 gab. (1 gabals iekļauts) |
| Laikapstākļu tendence ir pieejama | jā |
| Radio sensors | jā |
| Lietojuma atrašanās vieta | iekštelpās, āra |
| Tips | meteoroloģiskā stacija |
| Iebūvētās funkcijas | termometrs, barometrs, higrometrs, nokrišņu mērītājs, anemometrs, pulkstenis, modinātājs, kalendārs |
| Dizains | bezvadu, digitāls, sienas montāžai, galda |
| Lietotne | profesionālai lietošanai |
| Mērījumu vienības | mmHg, inHg, hPa |
| Īpašas iezīmes | minimālo un maksimālo vērtību noteikšana, izmaiņu grafiks |
| Mērījumu vienības | % (RH) |
| Īpašas iezīmes | brīdinājumi par zemu/augstu mitrumu, rādījumu vēsture |
| Mērījumu vienības | °C, °F |
| Īpašas iezīmes | zema/augsta temperatūras brīdinājums |
| Laika formāts | 12 stundas, 24 stundas |
| Īpašas iezīmes | laika zona |
| Mērījumu vienības | mph, m/s, km/h, mezgli |
| Īpašas iezīmes | maksimālā vēja ātruma atmiņa, maksimālā brāziena ātruma atmiņa, brāzmaina vēja brīdinājums, Boforta skala |
| Mērījumu vienības | grādi |
| Īpašas iezīmes | vēja roze |
| Mērījumu vienības | mm, collas |
| Īpašas iezīmes | rādījumu saglabāšana pār 1h/24h/nedēļu/mēnesi/kopā, maksimālu vērtību saglabāšana |
| Ekrāna tips | krāsains |
| Ekrāna īpašības | segmentēts |
| Strāvas avots | saules baterija, tālvadības sensors: 1.5V AA baterijas – 2 gab. (nav iekļautas), meteoroloģiskā stacija: 5V no tīkla strāvas avota |
| Korpuss | plastmasa |
| Papildus | rasas punkts, zemas baterijas brīdinājums, siltuma indekss, UV indekss, gaismas līmenis (0–200klx) |