Infrasarkanais termometrs Ermenrich Seek FR20
- Pieejamība: Uz pasūtījuma
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_82956
- EAN: 5905555017358
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Seek FR20 bezkontakta infrasarkanais termometrs ir paredzēts ķermeņa, objektu un apkārtējās vides temperatūras mērīšanai. Termometra (pirometra) darbības princips ir balstīts uz objekta siltuma starojuma mērīšanu infrasarkanajā spektrā. Tas ļauj veikt mērījumus bez fiziska kontakta, ja tuvoties objektam ir neiespējami vai nedroši. Ierīce ir piemērota augstas un zemas temperatūras mērījumiem laboratorijas apstākļos, tehnoloģisko procesu uzraudzībai un siltuma ģenerējošu un enerģijas ražošanas iekārtu diagnostikai.
Termometrs nosaka objekta temperatūru diapazonā no –50 līdz +600°C (−58 līdz +1112°F) mazāk nekā 0,5 sekundēs, ļaujot veikt vairākus ātrus mērījumus vai nepārtraukti uzraudzīt temperatūru (lai to izdarītu, vienkārši turiet "sprūda" un atlaidiet to, lai iesaldētu vērtību). Ir iespējams iestatīt augstāko un zemāko temperatūras limitu, sasniedzot kuru termometrs dod signālu. Mērījumu rezultāti tiek attēloti ekrānā Celsija vai Fārenheita grādos. Lietošanas ērtībai ierīce ir aprīkota ar lāzera rādītāju, ar kuru var precīzi norādīt termometru uz mērījuma objektu.
Termometrs darbojas ar AAA baterijām (nav iekļautas komplektā). Zema baterijas līmeņa indikators parādīs, kad barošanas avots ir jāaizstāj. Lai taupītu baterijas enerģiju, ierīce automātiski izslēdzas pēc 30 sekunžu dīkstāves.
Galvenās iezīmes:
- Bezkontakta temperatūras mērījumi diapazonā no −50 līdz +600°C (−58 līdz +1112°F)
- Pašreizējās vērtības iesaldēšana, minimālās un maksimālās temperatūras vērtības brīdinājumi
- Reakcijas laiks mazāks par 0,5 sekundēm
- Darbojas ar AAA baterijām, uzlādes līmeņa indikators, automātiskās izslēgšanās funkcija
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555017358 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 18x11x5 cm |
| Sūtījuma svars | 0.2 kg |
| === Dalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērīšanas diapazons | −50°C līdz +600°C (−58 līdz +1112°F) |
| Precizitāte | ±3°C diapazonā −50 līdz 0°C/±6°F diapazonā −58 līdz +32°F; ±(2.0%+2°C) diapazonā 0 līdz +600°C/±(2.0%+4°F) diapazonā +32 līdz +1112°F |
| Reakcijas laiks | <0.5 |
| Spektrālā atbilde, μm | 8 — 14 |
| === Dalītājs === | Vispārīgās specifikācijas |
| Min/max brīdinājums | jā |
| Turēšanas funkcija | jā |
| Zema baterijas statusa indikators | jā |
| Lāzera gaismas kontrole | jā |
| Ekrāna apgaismojums | jā |
| Automātiskā izslēgšanās | jā |
| Tips | infrasarkanais termometrs |
| Iebūvētās funkcijas | termometrs |
| Mērvienības | °C, °F |
| Optiskā izšķirtspēja (D:S) | 12:1 |
| Emitivitāte | 0.10–1 |
| Limit vērtības funkcija (Min/Max) | + (tikai maksimālie) |
| Lāzers | 630–670nm, <1mW |
| Ekrāns | monohroms |
| Barošanas avots | 2 AAA baterijas (nav iekļautas) |
| Drošības standarti | EN61326-1, EN60825-1 |