Ermenrich Zing ST40 ligzdas testeris
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_82963
- EAN: 5905555017426
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Zing ST40 ligzdas testeris ar Euro kontaktdakšu un īpašu pogu RCD (diferenciālās strāvas ierīce) darbības testēšanai. Testeris tiek ievietots kontaktligzdā un nodrošina gaismas indikāciju ar trim LED. Gaismas kodi atrodas tieši uz ierīces korpusa, un kopā ir septiņi: Viss ir kārtībā; nav zemējuma; nav neitrāla vada; trūkst fāzes; fāze/zemējums apmainīts vietām; fāze/neitrālais apmainīts vietām; fāze/zemējums apmainīts vietām, un zemējums trūkst.
Šis testeris ir lieliski piemērots, lai pārbaudītu elektroinstalāciju darbus, kas veikti būvlaukumā un novērtētu rozetes stāvokli mājās. Ierīcei ir iebūvēts apgaismots ekrāns, kas parāda mērīto spriegumu. Nepieprasa papildu strāvu.
Galvenās funkcijas:
- Sprieguma mērīšana, rezultāts tiek attēlots iebūvētajā ekrānā
- Pareizas rozete savienojuma pārbaude – 7 režīmi
- Īpaša RCD testa poga
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555017426 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 7x7x7 cm |
| Sūtījuma svars | 0.95 kg |
| Ekrāna apgaismojums | jā |
| AC sprieguma mērīšanas diapazons | 48–250 V |
| Frekvences diapazons, Hz | 45–65 |
| Pārsprieguma kategorija | CAT II 300V |
| Ekrāns | jā |
| RCD tests (RCD) | pārtraukuma strāva >30mA |
| Drošības standarti | EN61010-1-2-030, EN61326-1 |