Strāvas skava Ermenrich Ping MK30
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_82967
- EAN: 5905555017464
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Ping MK30 digitālās skavas mērītājs apvieno 7 mērīšanas funkcijas un nodrošina visaptverošu elektroenerģijas tīklu un elektrisko iekārtu diagnostiku. Ierīce patstāvīgi izvēlas mērīšanas robežu katram darba režīmam un parāda rādījumus iebūvētajā ekrānā ar cipariem un vērtībām grafiskajā skalā. Smart funkcijas klātbūtne ievērojami atvieglo ierīces lietošanu: Iekārta mēra spriegumu, pretestību un ķēdes nepārtrauktību pilnīgi automātiskā režīmā.
Tā nelielais izmērs ļauj izmantot ierīci grūti pieejamās vietās, kontrastējošais fona apgaismojums ekrāns ir skaidri redzams tumsā, un Data Hold funkcija ļauj "iesaldēt" rādījumus ekrānā, līdz ir ērti nolasīt. Ierīce izmanto True RMS metodi, kurā mainīgo lielumu aprēķini tiek veikti pēc īstas vidējās kvadrātiskās vērtības, tāpēc mērījuma vērtība būs pēc iespējas precīzāka.
Skavas mēra maiņstrāvu bez ķēdes pārtraukšanas, citi mērītie parametri ir pretestība, līdzstrāvas un maiņstrāvas spriegums, kapacitāte, frekvence, darba cikls un temperatūra. Ierīce darbojas arī diodes testēšanas un nepārtrauktības režīmā, kā arī tā var darboties kā fāzes detektors un bīstama sprieguma detektors (NCV).
Ermenrich Ping MK30 digitālās skavas mērītājs darbojas ar baterijām, aprīkots ar automātisko izslēgšanās funkciju un paziņo par nepieciešamību nomainīt baterijas, ja tās ir mazā uzlādes līmenī.
Atslēgvārdi:
- 7 mērīšanas funkcijas vienā instrumentā: voltmetrs, ampermetrs, ommetrs, kapacitātes mērītājs, frekvences mērītājs, darba cikla mērītājs, termopāra sensors
- Ļoti precīzi True RMS mērījumi
- Nepārtrauktības tests – īssavienojumu un atklātu ķēžu noteikšana
- Diodes tests, fāzes detektors, dzīvas kabeļu noteikšana un slēptās elektroinstalācijas noteikšana (NCV)
- "Viedie" mērījumi nepārtrauktības un sprieguma un pretestības noteikšanas režīmos – iekārta dara visu automātiski
- Data Hold funkcija, saglabā minimumus un maksimumus
- Darbojas ar standarta baterijām
Komplekts ietver:
- Skavas mērītājs
- Zondes
- Maiss
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555017464 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 22x11x4 cm |
| Piegādes svars | 0.46 kg |
| Darba temperatūras diapazons,°C | -40 — 1000 |
| Diodes tests | jā |
| Bez-kontakta sprieguma noteikšana (NCV) | jā |
| True RMS | jā |
| Hold funkcija | jā |
| Robežvērtības funkcija (Min/Max) | jā |
| Fāzes detektors (Live) | jā |
| Displejs skaita | 6000 |
| Displejs apgaismojums | jā |
| Grafiskā skala | jā |
| Lukturītis | jā |
| Mērīšanas robežas izvēle | automātiska |
| Pamatfunkcijas | voltmetrs, ampermetrs, ommetrs, kapacitātes mērītājs, frekvences mērītājs, darba cikla mērītājs, termopārs |
| Līdzstrāvas sprieguma mērīšanas robeža | 600mV/6V/60V/600V: kļūda ±(0.5%+5) |
| Maiņstrāvas sprieguma mērīšanas robeža | 600mV/6V/60V/600V: kļūda ±(0.8%+5) |
| Maiņstrāvas strāvas mērīšanas robeža | 60/600A: kļūda ± (2.5%+5) |
| Kapacitātes mērīšanas robeža | 6nF/60nF/600nF/6μF/60μF/600μF/6mF/60mF: kļūda ±(4.0%+5) |
| Frekvences mērīšanas ierobežojumi | 100Hz/1000Hz/10kHz/100kHz/1MHz/10MHz: kļūda ±(1.0%+3) |
| Darba cikla mērīšanas diapazons | 1–99%: kļūda ±(3.0%+3) |
| Automātiskās atpazīšanas funkcija (Smart) | + (tikai līdzstrāvas un maiņstrāvas spriegumam, pretestībai un nepārtrauktībai) |
| Pārslodzes kategorija | CAT III 600V |
| Drošības standarti | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Nepārtrauktības tests | +, apvienots ar pretestības mērīšanas režīmu (600Ω) |
| Barošanas avots | 3 AAA baterijas (nav iekļautas) |
| Zemas baterijas stāvokļa indikators | jā |
| Automātiska izslēgšanās | jā |