Ermenrich Zing TC13 digitālais multimetrs
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_82980
- Svars: 0.34kg
- Izmēri: 1.60cm x 1.10cm x 0.60cm
- EAN: 5905555017594
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Zing TC13 digitālais multimetrs ir daudzfunkcionāls pārnēsājams instruments elektrisko tīklu testēšanai un elektriskā signāla raksturlielumu mērīšanai. Ierīce ir paredzēta profesionālai lietošanai tehniķiem, bet tā var būt piemērota arī nespeciālistiem mājsaimniecības uzdevumiem. Papildus spriegumam, strāvai un pretestībai Ermenrich Zing TC13 var izmērīt kapacitāti, frekvenci un darba ciklu.
Darbības režīmu var manuāli izvēlēties ar rotējošo slēdzi. Attiecībā uz mērīšanas robežām ierīce tās nosaka automātiski. Šī ir True RMS ierīce, tas ir, aprēķini tiek balstīti uz True RMS formulu. Salīdzinot ar standarta modeļiem, tas palielina mainīgo mērījumu precizitāti un precizitāti.
Ierīcei ir saglabāšanas funkcija, kas atvieglo mērījumu veikšanu. Tā ir noderīga iespēja situācijās, kad ierīces pozīcija padara neērti ekrānu apskatīt. Saglabāšanas funkcija ļauj "iesaldēt" datus un pārbaudīt tos vēlāk. Ierīce nodrošina arī maksimālo vērtību ierakstu. Ar Ermenrich Zing TC13 jūs varat pārbaudīt diodes, atrast tīkla kļūdas (īsziņas un pārtraukumi), meklēt paslēptu dzīvo vadu un pārbaudīt akumulatora stāvokli. Ir iebūvēts lukturītis darbam zemas apgaismojuma apstākļos.
Multimetrs tiek darbināts ar standarta baterijām.
Atslēgas funkcijas:
- True RMS multimetrs ar manuālo režīma izvēli un mērījumu robežu automātisko iestatīšanu
- Sprieguma, strāvas, pretestības, kapacitātes, frekvences un darba cikla mērījumi
- Nepārtrauktības tests, diodes tests, bezkontakta sprieguma noteikšana, baterijas tests
- Tādas funkcijas kā saglabāšana un maksimālo vērtību ieraksts
- Iebūvēts lukturītis, darbināms ar baterijām, un automātiskā izslēgšanās funkcija taupa baterijas enerģiju
Komplektācijā ietilpst:
- Digitālais multimetrs
- Zondes
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555017594 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 16x11x5 cm |
| Piegādes svars | 0.34 kg |
| Diodes tests | jā |
| Bezkontakta sprieguma noteikšana (NCV) | jā |
| True RMS | jā |
| Saglabāšanas funkcija | jā |
| Nepārtrauktības tests | jā |
| Displeja rādījumi | 4000 |
| Displeja apgaismojums | jā |
| Lukturītis | jā |
| Zema baterijas stāvokļa indikators | jā |
| Automātiskā izslēgšanās | jā |
| Baterijas tests (1.5V/9V) | jā |
| Mērīšanas robežas izvēle | automātiska |
| Pamata funkcijas | voltmērs, ampermērs, ommērs, kapacitātes mērītājs, frekvences mērītājs, darba cikla mērītājs |
| LĪ sprieguma mērījumu robežas | 400mV/4V/40V/400V/600V: kļūda ±(0.5%+3) |
| LĪ sprieguma mērījumu robežas | 400mV/4V/40V/400V/600V: kļūda ±(1.0%+3) |
| LĪ strāvas mērījumu robežas | 400µA/4000µA/40mA/400mA: kļūda ±(1.2%+3), 10A: kļūda ±(2.0%+3) |
| LĪ strāvas mērījumu robežas | 400µA/4000µA/40mA/400mA: kļūda ±(1.5%+3), 10A: kļūda ±(2.0%+3) |
| Pretestības mērījumu robežas | 400Ω/4kΩ/40kΩ/400kΩ/4MΩ/40MΩ: kļūda ±(1.0%+3) |
| Kapacitātes mērījumu robežas | 10nF/100nF/1µF/10µF/100µF/1mF/10mF: kļūda ±(4.0%+5), 100mF: kļūda ±(5.0%+5) |
| Frekvences mērījumu robežas | 10Hz/100Hz/1kHz/10kHz/100kHz/1MHz/10MHz: kļūda ±(1.0%+3) |
| Darba cikla mērīšanas diapazons | 1–99%: kļūda ±(3.0%+3) |
| Kapacitātes caurplūde | 40–1kHz |
| Maksimālo vērtību funkcija (Min/Maks) | + (tikai maksimumi) |
| Pārslodzes kategorija | CAT III 600V |
| Displejs | LCD |
| Drošības standarti | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Enerģijas avots | 2 AAA baterijas (nav iekļautas) |