Digitālais skaņas līmeņa mērītājs Ermenrich Seek DS10
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_82993
- EAN: 5905555017723
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Seek DS10 digitālais skaņas līmeņa mērītājs ļauj precīzi noteikt trokšņa līmeni iekštelpās un ārā. Tas ir piemērots trokšņa līmeņa mērīšanai dzīvojamās, izglītības un rūpnieciskās telpās, darbavietu un transporta sertifikācijā, skaņas izolācijas kvalitātes pārbaudei, kā arī citiem uzdevumiem.
Kompaktais izmērs un ergonomiskā konstrukcija nodrošina maksimālu komfortu un mobilitāti. Polarizēts kapacitatīvais mikrofons tiek izmantots skaņas parametru mērīšanai diapazonā no 30 līdz 130dB. Ir funkcija minimālo un maksimālo vērtību uzglabāšanai.
To darbina 2 AAA baterijas (nav iekļautas). Automātiskā izslēgšana pēc 10 minūtēm neaktivitātes palīdz izmantot enerģiju efektīvāk. Zema bateriju līmeņa indikators informēs par nepieciešamību nomainīt strāvas avotu.
Galvenās iezīmes:
- Skaņas līmeņa mērīšana diapazonā no 30 līdz 130dB
- Polarizēts kapacitatīvs mikrofons
- Minimālo un maksimālo vērtību reģistrēšana
- Baterijas darbināšana, automātiska izslēgšanās funkcija, zema bateriju indikators
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555017723 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 21x5x4 cm |
| Sūtījuma svars | 0.11 kg |
| === Delimiter === | Skaņas līmeņa mērītājs (troksnis) |
| Mērījumu diapazons | 30–130dB |
| Precizitāte | ±1.5dB (94dB@1kHz); ±5dB (94dB@8kHz) |
| Dinamiskais diapazons, dB | 50 |
| Tips | skaņas līmeņa mērītājs |
| Iebūvētās funkcijas | skaņas līmeņa mērītājs |
| Mikrofons | polarizēts kapacitatīvs |
| Mērījuma vienības | dB |
| Frekvenču diapazons, Hz | 30Hz–8kHz |
| Svēršanas īpašības | A |
| Dinamiskās īpašības | 125ms (ātri), 1s (lēni) |
| === Delimiter === | Vispārējās specifikācijas |
| Ierobežojuma vērtības funkcija (Min/Max) | jā |
| Displejs | monohroms |
| Zema bateriju statusa indikators | jā |
| Strāvas padeve | 2 AAA baterijas (nav iekļautas) |
| Automātiska izslēgšanās | jā |
| Drošības standarti | EN61326-1 |