Strāvas skava Ermenrich Ping MK10
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_82965
- EAN: 5905555017440
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Ping MK10 knaibles mērītājs ir pārnēsājama mērinstrumenta ierīce, kas neprasa pārtraukt ķēdi, lai izmērītu strāvu, tādējādi nodrošinot drošu darbu ar elektriskajiem tīkliem un aprīkojumu. Digitālās knaibles ir neaizstājamas, ja nav iespējams izslēgt elektrību, un tās ir ērti lietot, ja mērījumus ir jāvāc grūti sasniedzamās vietās.
Ierīce apvieno voltmetra (tiešās un maiņstrāvas sprieguma mērīšana), ampērmetra (maiņstrāvas mērīšana) un ommetra (pretestības mērīšana) funkcijas. Aprēķini tiek veikti, izmantojot True RMS, tādējādi nodrošinot augstu mainīgo lielumu mērījumu precizitāti. Modeļa papildu funkcionalitāte ietver ķēdes nepārtrauktības pārbaudi un diodu diagnostiku attiecībā uz kļūmēm.
Mērījumu rezultāti un ierīces ekspluatācijas parametri tiek attēloti iebūvētajā ekrānā. Ekrāna apgaismojums atvieglo darbu vājā apgaismojumā un pilnīgā tumsā. Ir arī funkcija Data Hold, kas ir noderīga situācijā, kad nav iespējams nekavējoties veikt nolasījumus no ierīces. Aktivizējot šo funkciju, tie tiks “saldēti” uz ekrāna un pieejami vēlāk.
Ierīce darbībai prasa pāris standarta bateriju. Automātiskās izslēgšanas funkcija palīdz taupīt enerģiju. Kad baterijas ir zemas, parādīsies paziņojums, kas norāda, ka tās ir nepieciešams nomainīt.
Galvenās funkcijas:
- Maiņstrāvas mērījumi, nepārtraucot ķēdi
- Tiešās un maiņstrāvas sprieguma, pretestības noteikšana
- Diodu diagnostika attiecībā uz kļūmēm (atvērtas un īssavienotas ķēdes), ķēdes testēšana attiecībā uz īssavienojumiem un atvērtām ķēdēm
- Data Hold funkcija, lai fiksētu nolasījumus uz ekrāna, saglabā maksimālo vērtību
- True RMS – mainīgo lielumu aprēķins ar augstu precizitāti
- Strāvas padeve ar baterijām, automātiskās izslēgšanas funkcija
Komplektā ietilpst:
- Knaibles mērītājs
- Zondes
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555017440 |
| Iepakojuma izmēri (GxPxA) | 18x10x3 cm |
| Sūtījuma svars | 0.24 kg |
| Diodu tests | jā |
| True RMS | jā |
| Norādes saglabāšanas funkcija | jā |
| Vadītāju nepārtrauktības pārbaude | jā |
| Ekrāna norāžu skaits | 2000 |
| Ekrāna apgaismojums | jā |
| Zema baterijas līmeņa indikators | jā |
| Automātiska izslēgšanās | jā |
| Mērījuma ierobežojuma izvēle | automātiska, manuāla |
| Pamata funkcijas | voltmetrs, ampērmetrs, ommetrs |
| DC sprieguma mērīšanas ierobežojums | 200mV/2V/20V/200V/600V: kļūda ±(0.5%+5) |
| AC sprieguma mērīšanas ierobežojums | 2/20/200/600V: kļūda ±(1.0%+5) |
| AC strāvas mērīšanas ierobežojums | 2/20/200A: kļūda ±(2.5%+8) |
| Pretestības mērīšanas ierobežojums | 200Ω/2kΩ/20kΩ/200kΩ/2MΩ/20MΩ: kļūda ±(1.0%+5) |
| Limit vērtības funkcija (Min/Max) | + (tikai maksimālais) |
| Pārspieguma kategorija | CAT III 600V |
| Drošības standarti | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Barošanas avots | 2 AAA baterijas (nav iekļautas) |