Strāvas skava Ermenrich Ping MK40
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_82968
- EAN: 5905555017471
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Ping MK40 digitālā strāvas knaibles mēra ne tikai maiņstrāvu, bet arī līdzstrāvu, kā arī 6 citus parametrus: spriegumu (līdzstrāvas un maiņstrāvas), pretestību, frekvenci, kapacitāti, darba ciklu un temperatūru. Ir arī papildu funkcionalitāte, kas būs pietiekama, lai šīs strāvas knaibles kļūtu par lietotāja vienīgo ierīci gan mājsaimniecības, gan profesionālu lietojumu problēmu risināšanā.
Mērījumi tiek veikti, izmantojot True RMS, tādēļ rezultāti ir precīzāki. Ir zemfrekvences filtrs (LPF), kas nogriež dažādas harmonikas – tas arī palielina mērījumu uzticamību. Lai kompensētu atlikušo magnētismu, mērot līdzstrāvu, var iestatīt nulli (DCA Zero).
Pārtrauktības režīms ir viens no strāvas knaiļu pamatrežīmiem. Tas palīdz atrast atvērtus un īssavienojumus. Varat arī pārbaudīt diodes uz kļūdām. NCV režīmā (bezkontakta augstsprieguma noteikšana) ierīce atrod slēptu elektroinstalāciju un spraudņus, kas satur elektrību.
LowZ funkcija nav atrodama katrā ierīcē. Ar tās palīdzību digitālās strāvas knaibles tiek pārslēgtas uz zemu pretestības režīmu – ļoti zemu pretestību. Tas ievērojami palielina sprieguma mērījumu precizitāti, kas var samazināties, jo blakus esošās elektriskās iekārtas vai tīkli rada traucējumus. LowZ režīmā traucējumu ietekme uz mērīšanas precizitāti ir minimizēta.
Ierīce darbojas ar standarta baterijām. Ir iebūvēts lukturis darbam tumšās telpās un Data Hold funkcija, kas ļauj piekļūt rādījumiem ekrānā pēc mērījumiem (tas “iesaldē” rezultātu uz ekrāna).
Atslēgas īpašības:
- Droša AC un DC strāvas mērīšana, nepārtraucot ķēdi
- Voltametra funkcijas (DC un AC sprieguma mērīšana), omometra, frekvences mērītāja, kapacitātes mērītāja, darba cikla mērītāja, termo-pūļa sensora
- Zemas pretestības voltmetra funkcija (LowZ) – sprieguma mērīšana pie zemas pretestības
- Zemia caurlaidspēja filtrs, DC nullējums un True RMS aprēķins, lai uzlabotu mērījumu uzticamību
- Rādījumu turēšana uz ekrāna – Data Hold funkcija
Komplektā ietilpst:
- Strāvas knaibles
- Zondes
- Soma
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555017471 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 22x11x4 cm |
| Nosūtīšanas svars | 0.44 kg |
| Diodu tests | jā |
| Bezkontakta sprieguma noteikšana (NCV) | jā |
| True RMS | jā |
| Turēšanas funkcija | jā |
| Robežvērtības funkcija (Min/Max) | jā |
| Darba temperatūras diapazons, °C | -40 — 1000 |
| Nepārtrauktības tests | jā |
| DCA Zero | jā |
| Zemfrekvences filtrs (LPF) | jā |
| Zemas pretestības (LowZ) sprieguma mērīšana | jā |
| Ekrāna skaitījumi | 6000 |
| Ekrāna apgaismojums | jā |
| Lukturītis | jā |
| Zema baterijas statusa indikators | jā |
| Automātiska izslēgšanās | jā |
| Mērījuma robežas izvēle | automātiska, manuāla |
| Pamata funkcijas | voltametrs, ampērmetrs, omometrs, kapacitātes mērītājs, frekvences mērītājs, darba cikla mērītājs, termo-pūlis |
| Līdzstrāvas sprieguma mērījumu robeža | 600mV/6V/60V/600V: kļūda ±(0.5%+5) |
| Maiņstrāvas sprieguma mērījumu robeža | 4/40/400/600V; 6/60/600/600V: kļūda ±(0.8%+5) |
| Līdzstrāvas strāvas mērījumu robeža | 60/600A: kļūda ±(2.5%+5) |
| Maiņstrāvas strāvas mērījumu robeža | 60/600A: kļūda ± (2.5%+5) |
| Pretestības mērījumu robeža | 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/60MΩ: kļūda ±(1.0%+5) |
| Kapacitātes mērījumu robeža | 4nF/40nF/400nF/4μF/40μF/400μF: kļūda ±(4.0%+5) |
| Frekvences mērījumu robežas | 10Hz/100Hz/1kHz/10kHz/100kHz/1MHz/10MHz: kļūda ±(1.0%+3) |
| Darba cikla mērījumu diapazons | 1–99%: kļūda ±(3.0%+3) |
| Pārsprauduma kategorija | CAT III 600V |
| Drošības standarti | EN61010-1,-2-030; EN61010-2-033; EN61326-1 |
| Barošanas avots | 2 AAA baterijas (nav iekļautas) |