Ermenrich Seek DS20 digitālais skaņas līmeņa mērītājs
Pasūtītās preces, kas ir noliktavā, var izņemt veikalā tajā pašā dienā
- Pieejamība: Ir veikalā
- Zīmols: Ermenrich
- Preces kods: L_82994
- Svars: 0.21kg
- Izmēri: 1.80cm x 0.60cm x 0.90cm
- EAN: 5905555017730
Piedāvājums beigsies pēc:
Ermenrich Seek DS20 ir daudzfunkcionāla ierīce, kas ļauj izmērīt trokšņa līmeni, mitrumu un temperatūru gan telpās, gan ārpus tām. Tā var tikt izmantota, lai uzraudzītu apstākļus dzīvojamās telpās, birojos vai rūpnieciskajās telpās, tādējādi pārbaudot to atbilstību standartiem.
Skaņas līmeņa mērītājs ātri un precīzi uzmēra trokšņa līmeni diapazonā no 30 līdz 130dB. Turklāt ierīce nosaka gaisa temperatūru diapazonā no −20°C līdz 60°C, mitrumu diapazonā no 0% līdz 99,9%. Ir pieejamas datu saglabāšanas un robežvērtību uzglabāšanas funkcijas.
Ierīcei ir nepieciešamas 3 AAA baterijas darbībai (nav iekļautas komplektā). Lai taupītu bateriju enerģiju, skaņas līmeņa mērītājs automātiski izslēdzas pēc 10 minūtēm neaktivitātes. Ja nepieciešams, varat šo iespēju atslēgt. Papildus mērījumu datu attēlošanai uz ekrāna ir arī bateriju uzlādes līmeņa indikators.
Galvenās iezīmes:
- Trokšņa, temperatūras, gaisa mitruma, rasas punkta mērīšana
- Pašreizējo rādījumu saglabāšana, robežvērtību uzglabāšana
- Monohroms ekrāns, analoga skaņas spiediena skala
- Barošanās ar standarta baterijām, automātiskās izslēgšanās funkcija, uzlādes līmeņa indikators
Komplektācija:
- Digitālais skaņas līmeņa mērītājs
- Macīņš
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Ermenrich |
| Garantija | 5 gadi |
| EAN | 5905555017730 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 18x8x5 cm |
| Sūtīšanas svars | 0.21 kg |
| === Atdalītājs === | Higrometrs (gaisa mitrums) |
| Mērījumu diapazons | no 0% līdz 99% |
| Precizitāte | ±3% diapazonā no 20% līdz 80%; ±4% citos diapazonos |
| === Atdalītājs === | Termometrs (temperatūra) |
| Mērījumu diapazons | −20°C līdz +60°C (−4 līdz +140°F) |
| Precizitāte | ±1°C diapazonā no 0°C līdz 45°C/±2°F diapazonā no +32 līdz +113°F; ±1.5°C/±3°F citos diapazonos |
| === Atdalītājs === | Skaņas līmeņa mērītājs (troksnis) |
| Mērījumu diapazons | 30–130dB |
| Precizitāte | ±15dB (94dB@1kHz); ±5dB (94dB@8kHz) |
| === Atdalītājs === | Vispārējās specifikācijas |
| Saglabāšanas funkcija | jā |
| Robežvērtību funkcija (Min/Maks) | jā |
| Zemas baterijas indikators | jā |
| Automātiskā izslēgšanās | jā |
| Tips | skaņas līmeņa mērītājs |
| Iebūvētās funkcijas | termometrs, higrometrs, skaņas līmeņa mērītājs |
| Mērvienības | % (RH) |
| Mērvienības | °C, °F |
| Mitras spuldzes mērījumu diapazons | −20°C līdz +60°C (−4 līdz +140°F) |
| Rasas punkta mērījumu diapazons | −50°C līdz +60°C (−58 līdz +140°F) |
| Mērvienības | dB |
| Frekvenču diapazons, Hz | 30Hz–8kHz |
| Svarcelšanas īpašības | A/C |
| Dinamiskās īpašības | 125ms (ātri), 1s (lēni) |
| Īpašas funkcijas | analoga skaņas spiediena skala, brīdinājumi par ārpus diapazona rādījumiem (UL/OL) |
| Displejs | monohroms |
| Barošanas avots | 3 AAA baterijas (nav iekļautas) |
| Drošības standarti | EN61326-1 |