Levenhuk Guard PRO 3000 binoklis ar tālmēru
- Pieejamība: In another stock
- Zīmols: Levenhuk
- Preces kods: L_83965
- Svars: 2.00kg
- Izmēri: 2.90cm x 2.20cm x 1.20cm
- EAN: 5905555021713
Piedāvājums beigsies pēc:
Ikmēneša maksājums: 157.49€
Periods: 3 mēneši
Levenhuk Guard PRO 3000 binokļi ir no jaunās Levenhuk Guard PRO sērijas. Ierīce apvieno klasisko lauka binokļu funkcijas ar lāzera tālmēra funkcijām. Tā ir pielāgojama un efektīvs rīks profesionāļiem. To var izmantot medībās, lauka novērošanā, sportā (šaušanā) un citās aktivitātēs, kur ir svarīgi ne tikai redzēt objektu liela attālumā, bet arī zināt precīzu attālumu līdz tam. Binokļu optika palielina objektu 10 reizes (10x palielinājums) un nodrošina labu redzeslauku – 91/1000m (300ft/1000yds). Augsta laušanas indeksa BaK-4 stikla jumta prizmām un pilnīgi daudzkārtu pārklātām lēcām attēls ir skaidrs, ass un spilgts ar detaļām, kas ir skaidri redzamas pat krēslā vai sliktos laikapstākļos.
Binokļiem ir iebūvēts lāzera tālmērs. Rādījumi tiek attēloti uz iekšējā ekrāna sarkanā krāsā. Ekrāns automātiski pielāgo gaismas jutību un spilgtumu. Tālmērs var noteikt tiešo attālumu, horizontālo attālumu un leņķus. Jūs varat izvēlēties vienreizēju mērījumu vai nepārtrauktu skenēšanas režīmu. Mērījumu vienības tiek iestatītas, izmantojot pogu – metri vai jardi. Jūs varat izmērīt attālumu līdz objektam, kas ir tik augsts kā koks, attālumā līdz 3000m (9840ft), līdz briedim – līdz 1100m (3600ft), un līdz cilvēkam – līdz 700m (2300ft).
Levenhuk Guard PRO 3000 binokļi ir aprīkoti ar fokusa mehānismu katram caurulim. Katram okulāram ir arī dioptriju pielāgošanas mehānisms. Guard PRO 3000 modeļa acu atvērums ir 17mm, kas ir pietiekami, lai izmantotu ierīci ar brillēm. Ir pieejami izkrūvējami gumijas okulāri: Ja jūs izmantojat binokļus bez brillēm, paturiet okulārus pilnīgi izstieptus; valkājot brilles, aizgrieziet okulārus aiz okulāriem. Binokļu interpupilārā attālumu var mainīt atbilstoši jūsu vajadzībām.
Ierīce ir ievietota vieglā un izturīgā alumīnija korpusā. Tā ir aizsargāta pret ūdens iekļūšanu (ūdens aizsardzības klase IPX6), un to var izmantot temperatūrās no −10 līdz +50°C (14…122°F), jebkurā gada laikā un jebkuros laikapstākļos. Ir standarta vītne montāžai uz statīva un stacionāriem novērojumiem.
Galvenās iezīmes:
- Profesionāli binokļi ar lāzera tālmēra funkciju, maksimālais mērījumu attālums – 3000m (9840ft) priekš objekta koka izmēra, 1100m (3600ft) priekš brieža, 700m (2300ft) priekš cilvēka
- Tālmēra rādījumi tiek attēloti uz OLED ekrāna sarkanā fontā. Tālmērs mēra tiešo attālumu, horizontālo attālumu un leņķus
- Individuāla fokusēšana un dioptriju pielāgošana katram caurulim
- Izkrūvējami okulāri un garš acu atvērums tiem, kas valkā brilles
- Neieejošs alumīnija korpuss un temperatūras izturība: binokļi var darboties jebkuros laikapstākļos un jebkurā sezonā
Kompļa ietver:
- Binokļi
- Objektīva lēcu aizsargājošie vāki
- Somma
- Nesēšanas siksna
- Tīrīšanas salvetīte
- Lietotāja rokasgrāmata un garantijas karte
| Zīmols | Levenhuk, Inc., ASV |
| Garantija | mūža |
| EAN | 5905555021713 |
| Iepakojuma izmērs (GxPxA) | 29x22x12 cm |
| Svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Prizmas tips | jumta |
| Palielinājums, x | 10 |
| Objektīva diametrs (diafragma), mm | 42 |
| Optikas materiāls | BaK-4 |
| Lēcu pārklājums | daudzkārtu pārklājums |
| Izgājušā zīme, mm | 5.3 |
| Acu atvērums, mm | 17 |
| Relatīvs spilgtums | 65 |
| Redzes lauks, ° | 5.7 |
| Redzes lauks, m/1000m | 91 |
| Tuvplānu koncentrēšanās attālums, m | 4.87 |
| Okulāra dioptriju pielāgošana, dioptrijas | ±5 |
| Okulāra dioptriju pielāgošana | jā |
| Interpupilārais attālums, mm | 56 — 75 |
| Fokusēšana | individuāla katram okulāram |
| Okulāri | izkrūvējami |
| Korpuss | alumīnija |
| Korpusa krāsa | melna |
| Ūdensnecaurlaidība | jā |
| Mitrumizturība | jā |
| Mitrumizturības/ūdensizturības pakāpe | IPX6 (aizsardzība pret spēcīgiem ūdens strūklām/lietusgāzēm) |
| Hermētisks dizains | jā |
| Darbības temperatūras diapazons, °C | -10 — 50 |
| Adaptējams uz statīva | standarta 1/4" vītne; montāža ar adapteri (adapteris komplektā nav iekļauts) |
| Iebūvēts tālmērs | jā |
| Tālmēra mērījumu diapazons, m | 5 — 3000 |
| Skenēšanas režīms | jā |
| Strāvas padeve | 1 gab. CR2 baterija, 3V, 1000mAh |
| Izmērs | klasisks |
| Pielietojums | militārais/lauka, medības un makšķerēšana |
| Somma komplektā | jā |
| Papildu | OLED displejs, Klase 1, 905nm lāzers |
| Īpašas iezīmes | tālmērs mēra tiešo attālumu, horizontālo attālumu, leņķus; mērījumu vienību maiņa (metri/jardi) |
| Sarežģītības līmenis montāžā un uzstādīšanā | viegli |
| Montāža uz statīva | jā |
| Somma/maciņš/soma komplektā | somma |
| Area of application | |
| Bērniem | No |
| Burāšana | Medium |
| Ceļošana | Good |
| Medības | Good |
| Putnu vērošana | Good |
| Teātris | Not recommended |
| Binoculars | |
| Izmēra Tips | Classic |
| Objektīva lēcas diametrs | 42 |
| Palielinājums | 10 |
| Pārklājuma veids | Multi-coated |
| Prismas materiāls | BaK-4 |
| Prizmas tips | Roof |
| Skata lauks, ° /1000m | 91 |
| General | |
| Enerģijas padeve | CR2 battery, 3V, 1000mAh |
| Korpusa materiāls | aluminum-magnesium alloy |
| Included accessories | |
| Lēcu vāciņi | Yes |
| Lietotāja rokasgrāmata | Yes |
| Pārnēsāšanas siksna | Yes |
| Pārnēsāšanas soma | Yes |
| Special Features | |
| Dioptriju regulēšana | Yes |
| Inertās gāzes pildījums | No |
| Okulāri briļļu nēsātājiem | Yes |
| Papildus | Built-in rangefinder |
| Ūdensizturīgs | Yes |