Priekš bērniem teleskops ir īsts brīnums: ar to var redzēt gan krāterus uz mēness virsmas, gan Jupitera mākoņus. Savukārt pilsētas naktīs vāji izgaismotās zvaigznes pēkšņi kļūst daudz spilgtāks un šķiet gandrīz ar roku aizsniedzamas.


Nopērciet bērnam teleskopu, un jūs viņam atklāsiet pilnīgi jaunu pasauli, pilnu ar tālām planētām un kosmosa piedzīvojumiem. Nedomājiet, ka teleskops ir tikai rotaļlieta. Nav būtiskas atšķirības starp bērnu teleskopu un vienkāršu "pieaugušo" modeli. Bērnu teleskopi ir mazliet mazāki un tos ir vieglāk apkopt un pārvaldīt, lai jūsu mazais astronoms var visu darīt bez jūsu palīdzības. Šo bērnu teleskopu optiku var salīdzināt ar amatieru teleskopu modeļiem, jo tie nodrošina patiesi augstas kvalitātes skatu - asu, skaidru un bez izkropļojumiem.


Lai atvieglotu Jūsu izvēli, esam apkopojuši bērnu un iesācēju teleskopu TOP 5, balstoties uz katra modeļa unikālajām īpašībām.

5. Levenhuk Skyline 50x600 AZ

telescope-levenhuk-skyline-50x600az-800x800.jpg

Teleskops bērniem un iesācējiem. Levenhuk Skyline 50x600 AZ Telescope ir refraktors, kas ir lielisks astronomiskajiem novērojumiem iesācēja līmenī. Šim modelim ir raksturīga augstas kvalitātes optiskā ierīce, droša konstrukcija un ievērojams lietošanas ērtums. Ar šī teleskopa palīdzību Jūs varēsiet vērot Mēness kraterus, Venēras fāzes, Jupitera atmosfēras plūsmas, Saturna gredzenus un citu zvaigžņu objektu. Levenhuk Skyline 50x600 ir arī piemērots Zemes objektu novērojumiem.

Lēcas ir pārklātas ar speciālu vielu, kas veicina to, ka optiskā ierīce spēj uzņemt maksimāli daudz gaismas. Rezultātā attēli, kurus Jūs varat baudīt, pateicoties šim teleskopam, ir asi un skaidri.

Šobrīd ar atlaidi - Vairāk informācijas šeit!


4. Levenhuk LabZZ MTB3 Plus Kit: Mikroskops & Teleskops & Binoklis

NMTB3 JPG big-800x800.jpg

Levenhuk LabZZ MTВ3 Plus komplekts ir ideāla dāvana zinātkāram bērnam. Komplektā ir iekļauti trīs optiskie instrumenti - mikroskops, teleskops un binoklis. Visi trīs ir radīti, lai apmierinātu jaunā pētnieka vajadzības, kamēr to spējas ir pielīdzināmas “pieaugušo” modeļiem. Komplekts bērnam palīdz ienirt visos apkārtējās pasaules brīnumos un mīklās - jūsu bērns var pētīt mikrokosmu, pārlūkot kosmosu un atklāt valdzinošo savvaļas dzīvnieku pasauli. Šobrīd ar atlaidi - Vairāk informācijas šeit! 

3. Levenhuk LabZZ T3 Plus 175x

telescope-levenhuk-labzz-t3-800x800.jpg

Levenhuk LabZZ T3 Plus teleskops ir vecākais no LabZZ T3 Plus bērnu teleskopu sērijas. Modelim ir pats spēcīgākais palielinājums – 175x – un tas nāk kopā ar lielu optisko piederumu daudzumu. Šis viegli lietojamais teleskops ātri nogādās bērnu uz aizraujošo zinātnisko atklājumu pasauli. Pārsteidzošie brīnumi kļūst pieejami uzreiz pēc izsaiņošanas: Saules sistēmas planētas, spilgti zvaigznāji, tāli miglāji un galaktikas. Diagonālā spoguļa vai vertikālā okulāra uzstādīšana (abi ir iekļauti) ļauj veikt arī virszemes novērojumus, jo gala attēls būs pareizi orientēts. Teleskops nāk komplektā ar spēcīgu 5x optisko tēmekli.

Šobrīd ar atlaidi - Vairāk informācijas šeit! 


2. Levenhuk Skyline 70x700 AZ 140x

24295-2-800x800.jpg

Lielisks teleskops iesācējiem. Levenhuk Skyline 70x700 AZ teleskops ir klasisks refraktors ar azimutālo pamatnes kontrukciju. Tas sniedz Jums iespēju izpētīt planētu un to pavadoņu detaļas, kā arī debesu ķermeņu virsmas. Pateicoties tā garajam fokusam (700 milimetri, 27.6 collas), sniegtais attēls ir ļoti skaidrs. Pateicoties lielajai izšķirtspējai (1.9 arksekundes), tas sniedz mums iespēju izpētīt planētu virsmas, Mēness kraterus un virsmas lūzumus un dažādus atmosfēras fenomenus. Šis teleskops ir lielisks zemes objektu novērojumiem un dubulto zvaigžņu izpētei.

Šobrīd ar atlaidi - Vairāk informācijas šeit! 


1. Levenhuk Strike 90 PLUS

levenhuk-strike-90-plus-800x800.jpg

Levenhuk Strike 90 PLUS ir brīnišķīgs teleskops katram, kas sāk vērot debesu ķermeņus. Šo teleskopu ir ārkārtīgi viegli uzstādīt un lietot, tā ir lieliska astronoma - amatiera izvēle. Strike 90 PLUS sniedz iespēju vērot Mēnesi un tā slavenos krāterus, Marsa apbrīnojamās ainavas, Saturna gredzenus un Jupitera pavadoni, kā arī vērot tālos zvaigžņu kopumus un miglājus.

Levenhuk Strike 90 PLUS teleskopam ir ļoti vienkārša lietošana. Tam ir altazimuta montējums, kas ir sevišķi noderīgs astronomiem - amatieriem, līdz ar to Jums nav jāraizējas par papildus izlīdzinājumu vai kalibrēšanu. Pamatne ir instalēta uz izturīga un droša tērauda trīskāju statīva. Meklētājs sarkanā punkta veidā, kas ir pievienots teleskopa caurulei, darbojas kā lāzera rādītājs un ievērojami vienkāršo navigāciju zvaigžņotās debesīs, kas Jums palīdz ļoti ātri atrast vēlamo objektu.

Šobrīd ar atlaidi - Vairāk informācijas šeit!